Jaka lodówka najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni?

Wyposażenie kuchni to poważna inwestycja, dlatego ważne jest, aby wybrać urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb. Zastanów się więc, jaki typ lodówki najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni.

Rodzaje lodówek:

Istnieje wiele różnych typów lodówek do wyboru, a każdy z nich ma swój własny zestaw zalet i wad. Aby pomóc Ci znaleźć sprzęt najbardziej odpowiedni do Twoich potrzeb, stworzyliśmy przewodnik, w którym omówiliśmy poszczególne rodzaje lodówek:

  • Standardowy model z górnym zamrażalnikiem – jest to wybierany przez kupujących typ lodówki. Znany jest również jako model side by side lub model z drzwiami francuskimi. Zamrażarka znajduje się na górze, a komora chłodziarki pod nią. 
  • TMF – to kolejny dostępny na rynku model, podstawową różnicą jest tu brak zamrażalnika, ten typ lodówki sprawdzi się dla osób, które potrzebują dużo miejsca do przechowywania żywności, wiąże się jednak z dodatkowymi kosztami, ponieważ konieczne będzie dokupienie dodatkowo zamrażalnika.
  • Lodówka multi door – ten model zawiera wiele drzwiczek, co jest całkiem ekonomicznym rozwiązaniem, ponieważ otwierając lodówkę, nie wprowadzamy ciepła z zewnątrz do całości, lecz jedynie do jej części. Jest to również bardzo wygodna opcja pozwalająca oddzielić od siebie produkty, dzięki temu np. ciasto nie będzie miało kontaktu z mięsem.

Z wszystkimi wymienionymi modelami zapoznasz się na stronie: https://sklep.mpm.pl/pl/46-lodowki.