Plany na wakacje

W końcu przybyło moje wymarzone lato. Dalej chodzę do okrutnej pracy, jednakże zaczęłam już myśleć o cudownych wakacjach. Urlop wzięłam na początek przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę mogła w końcu odpocząć. Moje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że jestem pewna, iż wyjazd będzie niesamowitą wyprawą!

Początkowo z przyjaciółmi planowaliśmy wyjechać za granicę. Co roku stawiamy na Bułgarię, która wcale mi się nie nudzi, jednakże tym razem zapragnęliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A jeśli odwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk także jest całkiem atrakcyjnym miejscem, a wypoczynek nad nim nie musi oznaczać zawsze leniuchowania na piasku. Dodatkowo, obecnie nie chcę jakoś oddalać się od swojego państwa, ponieważ przeraża mnie to, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki okres we własnym zabezpieczonym kraju.

Urlop spędzam więc nad polskim morzem. Nie planuję mimo tego przebywać w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ spróbujemy zarezerwować sobie miejsce na polu campingowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiotami i karimatami, zakładamy obóz, a później robimy sobie małą szkołę przetrwania. Chcemy zabrać z domu jak najmniejszą ilość pieniędzy i postarać się przeżyć wspaniałe wczasy niskim nakładem. Zamierzamy pływać, opalać się, spacerować i odwiedzać co ciekawsze okolice, za co prawie nic nie zapłacimy.

Jestem tak rozentuzjazmowana tym planem, że już skreślam dni do mojego wypoczynku. Będziemy podróżować pociągiem, więc nawet podróż będzie dość przyjemna, ponieważ ostatnio jechałam tak wiele miesięcy temu. A najważniejsze jest to, że w końcu będę w stanie przeżyć sporą ilość wolnych chwil z najlepszymi przyjaciółmi. Ubóstwiam ich wszystkich, więc moje wakacje na pewno będą udane!