Wyślij paczkę z pomocą platformy Globkurier i kuriera InPost

Jednym z najbardziej popularnych kurierów w ostatnich latach stał się InPost, który rozwinął swoją sieć paczkomatów oraz dowozu prosto do rąk własnych. Jeśli chciałbyś wygodnie wysłać paczkę za pomocą InPost, proponujemy ci skorzystanie z wygodnej platformy logistycznej Globkurier.

Nie ma znaczenia, czy paczka jest krajowa, czy zagraniczna

Chcesz wysłać paczkę na drugi koniec Polski, a może do odległego kraju? Tak naprawdę nie ma to znaczenia, ponieważ Globkurier obsługuje zarówno przesyłki międzynarodowe, jak i krajowe. Dzięki rozbudowanej sieci połączeń między różnymi firmami kurierskimi oferuje naprawdę szybki transport niezależnie od tego, dokąd ma się udać twoja paczka.

Wygodny formularz i szybka wycena

To oczywiste, że bardzo ważną informacją jest dla ciebie cena wysyłki paczki. Na szczęście decydując się na usługi Globkurier, bardzo szybko dostaniesz o niej informację. Wystarczy, że podasz trzy podstawowe informacje: miejsce nadania paczki, miejsce odbioru paczki, a także jej wymiary i wagę. Zaraz po wypełnieniu formularza uzyskasz wycenę, a także informacje o tym, kto może zrealizować dostawę.

Wybierz InPost i miej pewność, gdzie jest twoja paczka

InPost to firma godna zaufania dla wielu Polaków. Jednak czekając na dostawę, zawsze chcemy wiedzieć, co dzieje się z przesyłką. Dlatego warto skorzystać z opcji InPost śledzenie przesyłki – Globkurier, co pomoże w uzyskaniu pewności o kolejnych etapach podróży, którą odbywa, lub o ewentualnych problemach.